Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri manapság...

Szerintetek megéri manapság Amway termékekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés
A férjem most fogott hozzá és azt mondja ebből fantasztikusan meg lehet élni!Hát én körül vagyok véve szegény emberrel és sirámokkal!Van egyáltalán kereslet ezekre a méregdrága szerekre?Valóban annyira jók?Én nem ezt tapasztalom!Eddig csak a pénzt viszi ez az üzlet és nem látom a végét!
2009. szept. 5. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

a gyártónak megéri.


igen, méreg drága cucc. részben jók, de hasonló minőségű cuccot sokkal olcsóbban megkapsz máshol.


milyen üzlet az, ahol a másikat meg kell győznöd, hogy ő is üzletet nyisson? én még nem találkoztam egy trafikossal, programozóval vagy könyvelővel sem, aki arról próbált volna meggyőzni, hogy én is nyissak trafikot, programozzak vagy könyveljek és keressek olyan embereket, akik szintén trafikot nyitnak, programoznak vagy könyvelnek.


a coca cola is nagyon jó termék, mégsem keresett még meg senki, hogy coca colát áruljak és keressek további embereket, akik szintén coca colát árulnak és olyan embereket keressenek, akik coca colát árulnak.


az MLM rendszerekben az árrés (jutalék) 80%-át a felső 3% kapja. tehát a jutalék 20%-a rendszerben dolgozó emberek 97%-a között kerül felosztásra.

2009. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én eddig csak olyanokat ismertem,akik belebuktak.Nemcsak drágák a termékeik,de nem is olyan jók,mint ahogy hirdetik.Olcsóbban és jobbakat lehet kapni a többi üzletben.Beszervezni pedig nagyon nehéz bárkit is.
2009. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést:)
2009. szept. 5. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem már régen nem olyan kelendők (úgy is mondhatnám divatosak) az Amway termékek, mint 10-12 éve. Azóta már rengeteg jó márka kapható a boltokban sokkal olcsóbban. Hogy ki az, akit még be lehet fűzni, el sem tudom képzelni.
2009. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A férjemet befűzték...sajnos:(
2009. szept. 7. 09:21
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

nekünk sikeres platina amway üzletünk van, és nekünk nagyon is jól működik, és nem érzem úgy, hogy bárkit is nehéz lenne "beszervezni".

ha csak úgy vkinek eladod a termékeket akkor az valóban nem olyan jó, de ha egy olyan vásárol, akinek vállalkozása is van , annak sokka ljobban megéri, mert x%kal levesebbért vásárol, és még visszatérítést is kap a vásárlásai után. tehát a férjednek ez csak jó.

2009. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az agáz,hogy 3. hónapja a kutya nem kíváncsi sem a termékekre sem az üzleti vonalra!Mi magunk sem engedhetjük meg ezen termékek vásárlását,nemhogy az ismerőseink:(
2009. okt. 23. 09:51
 8/10 anonim válasza:

Azért én kiszámolnám ezt a szuper drágaságot. Mi ezeket használjuk és főleg az elmúlt másfél vében nem vet minket fel a pénz, sajnos. Bizony rosszabbul élünk, mint éve. De hogy például az elsőrangú olasz tésztából 3 kiló 2.200,-ért miért drága? Nem tudom. Vagy pl. a mosogatószer, amit már nem is emlékszem, mikor vettem, pedig néha mi is mosogatunk. De tisztában vagyok vele, hogy van olyan élethelyzet, amibe ez sem fér bele.

De gondolom jól beléptetek egy Network 21 vonalra, hétvégi szeminárium évente 3szor, 30.000-res belépővel ilyesmi, az bizony viszi pénzt, de a smaragd és a gyémánt szépen részesedik belőle. Inkább az amway.hu-ra kellett volna támaszkodni.

2010. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"az MLM rendszerekben az árrés (jutalék) 80%-át a felső 3% kapja. tehát a jutalék 20%-a rendszerben dolgozó emberek 97%-a között kerül felosztásra." Az egész világ így működik, még nem vetted észre? És ilyen arányok mellett könnyen találod magad a szívóágon.
2010. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sajnálom, hogy negatív megerősítésre vársz! Biztos vagyok pedig benne, hogyha valóban nagyon szeretné a férjed a sikert és hajlandó érte tenni, akkor a felső vezetőitek mindent megtesznek a segítésetekért. Az Amway a tavalyi évhez képest 15%-os forgalomnövekedést ért el, ami azt jelenti, hogy a válság nem hatott rá Magyarországon! Ezzel csak azt szeretném megerősíteni, hogy a válság idején igenis fontos átgondolni, hogy az ember mit vegyen meg. Nekem is van olyan ismerősöm, aki háromszor átszámolja, hogy mit vegyen meg, mert annyira kevés pénzük van. Viszont azt ő is látta, hogy sokkal jobban megéri, hogyha ezt veszi meg, mert míg a bolti termékek az elmúlt tíz évben több száz százalékos árnövekedésen mentek keresztül, addig az Amway termékek csupán pár százalék, ezért a legrosszabb esetben is ugyanazon az áron veszi meg, mint a boltit. És akkor itt még nem említettem, hogy minden termék környezetbarát és teszünk a Földünkért. A felső vonal egyáltalán nem kap pénzt azért, hogy az üzlettársai szemináriumon vesznek részt. Sajnos a tévhitek, amiket néhányan terjesztenek, elég erősek az átlag megtévesztéséhez. Én is Amway-jel foglalkozom, ennek ellenére sosem voltam híve az erőszakos agitálásnak. Nem tudok a termék helyett senkit meggyőzni. Mindenkinek saját akarata van. De ami biztos, az az, hogy ehhez nem kellenek vagyonok. Nem vagyok még 20éves, és a szüleim anyagi hozzájárulása nélkül foglalkozom ezzel. Hogyha értitek a lényegét, nem hiszem, hogy ilyeneket leírtok. Mint ahogy én sem írom le a véleményem a sáskák párzásáról, mert nem vagyok otthon a témában;-))
2010. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!