Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne aludjak...

Mit tegyek hogy ne aludjak ennyire mélyen?

Figyelt kérdés
Nagyon mélyen alszok. Ez eddig jó is lenne csak az a gond hogy legalább 5-kor fel kell kelnem hogy beérjek a munkába. A munka 7-kor kezdődik. A közlekedést sajnos csak busszal tudom megoldani. A busz 6-kor indul. 30 perc alatt ér be a busz a városba és még kb 10 percet kell gyalogolnom hogy odaérjek munkahelyre. Az a gond hogy ma is késtem másfél órát és azt mondta a főnök hogy ha még egyszer ez előfordul kirúg és én nem szeretném. Mai eset is csak a főnök jószívűségen múlott. Az ébresztőóra nem megoldás sajnos annyira mélyen alszok hogy arra sem ébredek fel.

2016. márc. 3. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ne az ágyad mellett legyen az ébresztőóra, hanem a szoba másik végében.
2016. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg végképp nem ébredek fel.
2016. márc. 3. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor max hangerőre állítsd be a telefonodon valami zenét ébresztőnek és azt tedd a szoba másik végébe.
2016. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha jó sok vizet iszol, akkor aludni se fogsz tudni. Volt egy festő, aki azt csinálta, hogy kanalat fogott a kezében, egy széken ült, és amikor elaludt, ráejtette a kanalat egy serpenyőre, és akkor felébredt, és úgy festette meg az álmait, hogy a koppanásra felébredt. De egyébként: A szervezetednek szüksége van alvásra, nem mehet rá a munka az egészségedre, úgyhogy feküdjél le szerintem jó korán. Próbáld ki, hogy minimum 10 órát alszol, és akkor amikor kelni kell, addigra már magadhoz térsz.
2016. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*állíts
2016. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.vagyok, keress rá erre: rendkívül zajos ébresztő

Hátha

2016. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 ébresztő az semmi. 2 után legalább megfordulok. 3 után kinyomom a telefont, és ami változó, a 4. vagy az 5. után fel szoktam kelni. Viszont évente egyszer-kétszer ennek ellenére elalszok.
2016. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!