Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon mélyen alszom. Milyen...

Nagyon mélyen alszom. Milyen módszereket tudnátok írni, hogy ne késsek el munkahelyemről/iskolából?

Figyelt kérdés
Nem alszok olyan keveset, napi 7-8 óra megvan. Bárhogyan állítok be ébresztőt, bármilyen platformon, bármilyen hangosan, bárhányszor, átalszom. Nem az hogy kinyomom, és vissza alszok, hanem fel sem ébredek rá.

2016. febr. 2. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet alvászavar , egyéb betegség tünete is a fáradság, stressz mellett.

Érdemes elmenni háziorvoshoz és ő szükség esetén elküldhet szakorvoshoz, aki ír beutalót pl. alváslaborba is.

Nekem is volt egy időszakom, amikor nehezebben ébredtem, de azért nem annyira mint te. A felhúzhatós csörgőórát egy tányérba tettem és az már így elég jó hangos volt. Aztán kiderült, a hormonjaim nem működnek rendesen. Amikor ez rendeződött, már simán felébredtem egy halkabb órára is.

2016. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Elalvás előtt igyál sok vizet :)

Így muszáj leszel felkelni pisilni :)

Erre tuti felkelsz :)

2016. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Több platformon állíts ébresztőt, én pl telefonra kelek, de számítógépemen van egy vészriasztás ( [link] arra én tuti felkelek.

Sosenem aludtam még el.

2016. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 süt ***** válasza:

Agykontroll. Olvasd el Jose Silva könyvét, nem sok egy hét alatt ki lehet olvasni annak is aki nem szeret. Utána be programozod az agyad hogy mikor ébresszen :)

10 éve nekem bejött !

Sok sikert ! :)

2016. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a részleges vegetáriánus étrendet úgy,hogy hetente egy étkezésre eszel halat!

Szervezetednek túl sok méreganyagot kell kitisztítania,s ez terheli le.A tengeri halakat nem etetik hormonokkal,antibiotikumokkal,mint az egyéb hús forrásokat,nem túlzsíros,és így az egészségesebb.

2016. febr. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. febr. 6. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!