Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet nőni? Ez a módszer...

Hogy lehet nőni? Ez a módszer tenyleg beválik?

Figyelt kérdés

A magasagomat akarom növelni tudom genetika de nincs ra semmi módszer??

Növekedési hormonok??

Reggelente magasan a az emberek ha egesznap fekszek az agyban nagyobb leszek??

16 éves vagyok és 168 cm nagyon idegesítő mert mindenki mar 180 körüli 😞 felek hogy mar nem jövök es ilyen maradok... A lányok kevesbe szeretik az alacsony fiukat...



2016. márc. 4. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reggel azért magasabb valaki, mert a gerinccsigolyák közti részek nem nyomódtak össze a test súlya alatt. De ezt nem jelent növekedést, mert estére "összemegy" az illetö.
2016. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha egesznap fekszem akkor nincs súly ami osszenyomjon...
2016. márc. 4. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen módszer, ha lenne, nem léteznének a világon alacsony férfiak.


A lányok meg válogatnak, ez a dolguk, de nem kizárólag a magasság alapján. Pl. a nagy farok, a sok pénz, a jó humor és az intelligencia jelentősen lefaraghat a magasság miatti hátrányodból. Javaslom inkább ezekre gyúrj rá.

2016. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oh akkor már csak meggazdagodnom kell 😃...
2016. márc. 4. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:

:-D


Na látod! Akkor annyira nem tragikus a helyzet!

2016. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egész nap fekszel, akkor kb 2-3 cmrel vagy magasabb, mintha normálisan élnél.

Pontosabban reggel felkeléskor lehetsz akár 170 is, este meg 167 - de másnap reggel megint csak 170 leszel és nem több.


Azaz ettöl nem leszel magasabb, nem nösz jobban, ugyanúgy 168 cm maradsz, de közben nem élsz, hanem csak vegetálsz.

2016. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Állítólag a csukamájolaj fogyasztása testnövekedés hatású.

Volt egy fiú a faluban, 4-8 évesen etették vele, mert nagyon kis termetű volt. Egész jól kiiperedett. Még fejlődésben lévő szervezetet szerintem lehet befolyásolni, de 16 évesen szerintem már csak ortopédus segíthet ortopéd cipővel

2016. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dani165 válasza:
Szia!Hormonokkal nem javaslom foglalkozni ha nem szeretnél 18 évesen sulyos betegséget megkapni. En pedig 165 vok es engem is mindig zavart a magasságom :( En csak a magassagnoveles . hu webshopot tudok javasolni neked. Napi szinten hasznalok ezt a cuccot es nekem nagyon tetszik. Egyszerre 7 centivel magasabb barki tud lenni.
2016. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah 7 centival az mar jo lenne 😃 de nincs penzem ûrutazasra hogy a gerincem megnyuljon... De megnezem az oldalt koszi szepen 😃
2016. márc. 4. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:

vegyél magassarkút :D

amugy felesleges ezen ráodni,te alacsony vagy és kész. Én magas ,és folyton beb@/szom a fejem a buszon. :D

Mondjuk novi hormontol lehet kicsit nagyobbodnal,de azt nem ajanlom...

2016. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!