Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan szorongok,...

Folyamatosan szorongok, pánikolok, erre van megoldás?

Figyelt kérdés
Májusban érettségizem emelt bioszból, előtte áprilisban felsőfokú nyelvvizsgám lesz. Kihagytam egy évet, így ha idén sem vesznek fel az egyetemre, nem tudom mit csinálok. Rettenetesen félek, hogy nem fognak sikerülni, szinte minden órában eszembe jut pedig kb sehova sem megyek el itthonról, annyi időt szánok a tanulásra. Mindenki szerint sikerülni fog én azonban nem bízom magamban, szédülök, hasmenésem van, reggel mindig hányingerem, alig tudok enni. Úgy érzem hogy nem fog menni, pedig csináltam feladatokat és egész jók lettek, de annyira szorongok hogy a mindennapjaimat tönkreteszi és nem bízom magamban. Nagyon várom a végét, mert most nagyon kilátástalannak érzem a helyzetem. Kérlek segítsetek, hogyan tudnám ezt a helyzetet kezelni? 19L

2016. márc. 7. 11:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!