Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kismama vagyok és fáj a...

Ildi42 kérdése:

Kismama vagyok és fáj a hátam. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

A hét elején elkezdett nagyon fájni a hátam, és a mellkasomnál is.Az izmokat érzem, mint amikor meg van fázva az ember. Voltam orvosnál, a hétre kiírt. Gyógyszert nem írt fel a pici miatt. A héten pihentem, de még mindig érzem a hátam. Megfázva nem vagyok, legalábbis semmijen más tünet nincs. Arra gondoltam, hogy van egy gyakorlat amit régebben naponta csináltam mikor fájt a hátam. Pakolós munkám van szóval gyakran megesett a hátfájás.

https://www.youtube.com/watch?v=SuScgzVJp-s

Ez az aa gyakorlat ami korábban már sokszor segített, de nem tudom, hogy most, hogy kismama vagyok szabad-e nekem ilyet csinálni. 13. hetes vagyok, szóval még nincs nagy pocakom.



2016. márc. 11. 07:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!