Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan problémám,...

Lenne egy olyan problémám, hogy másnaposan fáj az egész testem, de egyszerűen nem tudom hogy ez mitől van. Valaki tud nekem esetleg segíteni, hogy ez mitől lehet, és mivel lehetne ezt megakadályozni?

Figyelt kérdés
Olyan érzés, mint amikor lázas az ember, és akárhova nyúl (karjához, hátához, tarkójához stb.) egyszerűen fáj. Mindig ez történik velem, amikor bulizok, és nem csak másnap, hanem "harmad nap" is tart. Olyan, mintha lázas lennék, de belülről, és le vagyok gyengülve. Más normális embernek csak a feje fáj, és fáradt, de nekem 2-3 napig fáj a testem, de csak deréktól felfele.

2015. júl. 13. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Talan nem kellene masnaposnak lenni. Ez ilyen egyszeru. Miert hiszik a fiatalok, hogy az a jo buli ahol csak vedelnek nyaklo nelkul?
2015. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kihagytam, hogy ez nem csak akkor fordul elő, hogy ha a szavaiddal élve vedelek, hanem akkor is, ha csak egy pohár bort iszok meg családi ebéd közben. Örülnék neki, ha valaki olyan válaszolna, aki talán egy értelmes választ adni,és nem a fiatalokat sértegetni,mivel gondolom egy öreg emberke adta a választ, és biztosan elfelejtette hogy ő is volt régen fiatal....
2015. júl. 13. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a te szervezeted az átlagosnál jobban megsínyli az alkohol fogyasztást. Én ha többet iszom hasonlóan vagyok másnap kb estig, fáj mindenem, erőtlen vagyok és semmi életkedvem nincs.

Én igyekszem sok szénsavmentes vizet inni, beveszel vitaminokat és amilyen hamar tudok eszem valamit. Plusz a zuhanyzás ideiglenesen javít a dolgokon. Ismerősöm állítja hogy neki a só fogyasztás válik be, én ezzel kissé szkeptikus vagyok.

2015. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat, megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen állapotban másnap. Azt gondoltam, hogy valami baj van, és le kell mondanom a bulizásról, amit nem szerettem volna, hiszen fiatal vagyok, és mikor éljem ki magam, ha nem most. :)
2015. júl. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!