Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom, hogy beteges, de mennyire?

Tudom, hogy beteges, de mennyire?

Figyelt kérdés
Amikor dühös vagyok,ütöm magam. Persze csak ha egyedül vagyok. Egyáltalán nem vagyok agresszív,úgy általában tök nyugodt vagyok. De vannak időszakok mikor nagyon könnyen felhúzom magam apróságokon és olyankor általában a kezemet vagy a lábamat ütöm elég erősen. Most,hogy belegondolok gyerekkoromban is csináltam. Miért van ez? Mit tehetnék ellene?

2016. márc. 12. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok
2016. márc. 12. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Amíg nem teszel kárt magadban, addig szerintem belefér.
2016. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fér bele.

Amit és ahogyan leírt a kérdező, az mentális / pszichés probléma és súlyos további következmények is lehetnek mind testi, mind pedig lelki szinten.

Pszichológustól kérj segítséget, aki elmondja neked, ez miért alakult ki és milyen megoldások vannak. A háziorvosod is tud segíteni, hová, kihez fordulhatsz ez ügyben.

Egyáltalán nem egészséges tünet! Szakemberre van szükséged. Sok sikert és gyógyulást kívánok.

2016. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ekkora a baj?
2016. márc. 13. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!