Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van hányingerem? Ez...

Mitől van hányingerem? Ez terhesség?

Figyelt kérdés

Sajnos pontosan nem tudom, hogy mióta de nem túl régóta, néhány hete majdnem napi szinten hányingerem van vagy fáj a gyomrom. Főleg evés után, pedig nem eszek többet mint máskor. Rendszeresen együtt vagyok a párommal ezért szerintem a terhesség sem kizárt bár nem tervezzük még. Azóta nem csináltam tesztet és most nincs rá lehetőségem de szerintem kb 1 hét múlva lesz. Semmilyen más tünetem nincs. Ez lehet az?

20/L


2016. márc. 15. 10:52
 1/1 Gréti20 válasza:
szia:) nekem ugyanez volt a problemam, szinte minden eves utan volt egy kis hanyingerem, igy elmentem orvoshoz, ahol kiderult, hogy refluxom van. el kell menni orvoshoz, aki majd felir ra egy gyogyszert, es hipphopp el is mulik majd:)
2016. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!