Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen helyet (anyajegy...

Tudtok ilyen helyet (anyajegy leszedés)?

Figyelt kérdés

Tele vagyok anyajegyekkel. Sok pici pötty, amik évről évre nőnek, és csak egyre nagyobbak lesznek. Rettegni kell, és lesegetni nyáron, hogy nem-e nőtt jobban ki a bőrömből...

Olyan vagyok mint egy dalmata. Néhányra még azt mondom, jó hogy van mer aranyos, de több az olyan ami nem.

Van olyan hely, ahova ha elmegyek, leveszik az összeset, vagy mindegyiket, amire Én rámutatok, mert nem tetszik nekem? Vagy csak azt veszik le ami beteg, vagy ami félő, hogy elrákosodik?!



2016. márc. 16. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászati klinika .

Az összeset nem fogják levenni, de 2-3-4_et ingyen lekapnak, kb ennyit támogat a TB .

2016. márc. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

TB-re csak akkor vesznek le ha rákgyanús. Érdemes egyszer elmenni sztk bőrgyógyász rendelésre mert az ingyen van. Ha találnak rákgyanúsat azt leveszik ingyen.

Ha nem indokolt marad a magándoki. Darabja kb 20 ezer lesz. A gatyád is rámegy ha mindet le akarod szedetni.

2016. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Konzultáció, ilyen-olyan díjakat nem írtam bele.

Egyébként megéri magánra menni mert ott foglalkoznak is az emberrel, nagyon rövid a várólista, szinte aznap mehetsz is mikor telefonálsz, míg sztk-ra én 4 hónapot vártam (abszolút feleslegesen).

2016. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!