Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megégettem magam, mennyire...

Megégettem magam, mennyire vészes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hajvasalóval történt, és bár szerintem nem érintette túl mélyen, anyukám már bepánikolt, hogy elcsúnyítom az arcom, meg minden, (mivel az állam bal oldalán van,alul) ÉS mielőtt elkezdene anyázni vki, hogy 13 évesen miért vasalom a hajam, (csak a fufrumat vasalom mert az muszály mert iszonyat göndör, a többit nem szoktam) másrészt meg eléggé leszólnak, ha konyhás néni kinézeted van, mert a hátratűzött fufrud össze-vissza áll.. na végül az lenne a kérdésem, hogy a képen nektek milyen vészesnek tűnik, volt e már valakinek ilyen tapasztalata, vagy valamit tud e erről, és hogy ezt végső esetben át lehetne e műtetni. [link]

2016. márc. 16. 19:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
XD emlékszem amikor megpörköltem az állam 😂😂😂
2017. jún. 30. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!