Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki anorexiás volt, és kijött...

Aki anorexiás volt, és kijött belőle, annak a szakember segítsége mellett mi volt az, ami még segített?

Figyelt kérdés

Szeretném valahogy leküzdeni ezt a testkép és evészavart. Még nem voltam szakembernél, de nemsokára megyek. Arra vagyok kíváncsi, hogy azon kívül milyen módszerek segítetek nektek abban, hogy kijöjjetek ebből az állapotból?

Jelenleg 165 cm vagyok és 51 kg (volt rosszabb is), tehát van javulás, de rettegek attól, hogy innen egy grammot is felszedjek, és még mindig úgy látom van rajtam felesleg. És már egészségügyi vonzata is volt a soványságomnak. Általában két nap alatt eszem annyit, mint egy normál ember egy nap alatt. Mert amikor eszem, mindig pár falat után telinek érzem a gyomrom, és nem bírok többet enni. Mintha a tudatom akadályozná hogy egyek. Ez ellen mit lehet tenni?



2016. márc. 17. 15:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, ami szerintem fontos, hogy 22 éves vagyok és lány.
2016. márc. 17. 15:09
 2/2 anonim válasza:
össze van szűkülve a gyomrod. ha mindig tele ennéd magad kitágulna. szerintem sportolj es erősíts,fuss:) szép alakot ad és nehezebb mint a zsír.
2016. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!