Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 hete rendszeresen érzek...

2-3 hete rendszeresen érzek fájdalmat a szívem tájékán, a bal vállamban, és a hátam bal felső részén is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Annyira nem nagy mértékű fájdalom, tudom csinálni a dolgaimat, edzőterembe is lementem így. Elkezdtem szedni magnéziumtablettát. Háziorvosnál már voltam, de az semmi mást nem tudott csinálni, mint kérdezgetett, és megmérte a vérnyomásomat, majd beutalót adott a kardiológiára. A helyzet, hogy én Hollandiában élek, itt -azonfelül, hogy magad fizeted a biztosításodat havonta, ami esetemben 110 euro- van egy minimum éves összeg, amit neked kell állnod, ha viszgálatokra, és/vagy ellátásokra szorulsz. Ez most 385 euro. Anyagilag nem állok épp fényesen. Valami megoldás önkúrálásra? Vagy ha várok, elmúlhat?
2016. márc. 20. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj el kardiológiára, meg kell vizsgálni, hogy nincs-e valamilyen szrvi baj, ezzel nem lehet otthon játszadozni.
2016. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is igy kezdodott.Nem akartam elmenni meg a korzeti orvoshoz sem,de aztan raszantam magam.Ugyanis rovid idon belul tobbszor is jelentkeztek a fajdalmaim.Elkuldott szivorvoshoz.Azota is jarok hozza,sajnos.Kiderult,hogy szivbeteg vagyok,ezert voltak a fajdalmamim.Es meg tablettat is szedek a szivemre.Ugyhogy ezt nem szabad fel vallrol venni!Menj csak el Te is a kardiologiara.Egeszseg a legfontosabb!
2016. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!