Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez az...

Fiúk! Szerintetek ez az anyajegy gáz? (kép lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy anyajegy a hasamon és nagyon szégyenlem és félek mások előtt fürdöruhában lenni. Légyszi nyilatkozzatok h szerintetek gáz (lányok és fiúk egyaránt) és ha van valami tippetek azt nagyon szivesen fogadom :) /Users/Zizi/Pictures/iPhoto könyvtár.photolibrary/Previews/2016/03/20/20160320-155238/WjpTCqM4TpyjTQ4enXQVkQ/IMG_8852.jpg

2016. márc. 20. 15:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi legalább nem vagyok egyedül
2016. márc. 20. 17:30
 12/18 anonim ***** válasza:
Csini a derekad, és nyugi nem gáz egyáltalán! 22/l
2016. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) nagyon megnyugtató :)
2016. márc. 20. 17:51
 14/18 anonim ***** válasza:

Eszemben sem volt leszólni, nekem személy szerint nem poén másokat bántani. A kérdésre válaszolva: Ha nem zavar téged, és úgy érzed, hogy nincs jelentősége, hogy az ott van (bár akkor nem írtad volna ki a kérdést), és el tudod így is fogadni magad, akkor nincs semmi baj. Más emberekkel nem kell törődni, hogy mit mondanak.

(Engem tuti, hogy zavarna az ilyen nagy anyajegy, és leszedetném, de én alapból kényes lány vagyok, nagyon kevés önbizalommal.)

2016. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hogy pontosabban is válaszoljak, mert nem írtam le, hogy gáz-e, vagy sem (elfelejtettem :D), ha más lányon látnék ilyet, egyáltalán nem tartanám gáznak, vagy égőnek. Ha magamon, akkor igen, de mint már mondtam, kényes lány vagyok.
2016. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Persze én is leakarom szedetni és már voltunk is bőrgyógyásznál de ő azt modta h nagyon fájdalmad procedúra és utánna ott egy heg marad és azt mondta h gondoljam még át és ezért írtam ez a kérdést :) köszi a válaszodat
2016. márc. 20. 20:35
 17/18 gnoomage ***** válasza:
Miért lenne ez gáz?! Arra számítottam h 5-6 db min 3-4 cm-es anyajegy lesz ami kb kitakarja a fél hasad, erre egy tök normális, alapesetben nem feltűnő anyajegy miatt sírsz?xD
2016. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem sírok tőle csak eddig senkin nem lattam és kellemetlenül éreztem miatta magamat de azért köszi a választ
2016. márc. 20. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!