Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon súlyos fulladásszerű...

Nagyon súlyos fulladásszerű köhögéssel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Volt már a férjem tüdőgondozóba is és megvizsgálták teljesen és azt mondták minden rendben van.Kapott ventorin befújót,viszont ha elkezd fulladva köhögni és befújja akkor még rosszabb lesz neki.

Mit lehetne ezzel a köhögéssel kezdeni?

Nagyon durván köhög egy nap kétszer háromszor is van ilyen rohamszerű fulladásos köhögése.

A tüdeje sípol, alig kap levegőt.

Már lassan vért köp mert annyira köhög.

Nem akarnám,hogy erre pontra eljussunk.

Én már azt is tanácsolta neki feküdjön be a kórházba pár napra,hogy lássák milyen súlyosan szokott köhögni.

Nem tudom,hogy ezt hogy lehetne kivitelezni.


2010. ápr. 3. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergiája van, a most virágzó cserjékre, virágokra, nárciszra, mindenre, mogyoróra, fűzre. Allergia vizsgálatot kellene nála csináltatni, hátha fény derülne a panaszára. Én sokat köhögök, prüsszögök, amióta virágzanak ezek a növények.
2010. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is allergia, vagy lehet, hogy már asztma, esetleg mindkettő, mint nekem.... Nálam is így kezdődtek a dolgok, aztán a végén már alig kaptam levegőt, de szerencsére normális orvot találtam (tudom hihetetlen, hogy van még ilyen is) és ahogy elkezdtem szedni a gyógyszereket azonnal elmúlt, már az első alkalommal. igaz, minden nap 4 féle gyógyszert kell szednem, de csak nem fulladok meg. Szóval nem hülyeség az a kórház, hátha rendesen kivizsgálják a dolgot. Remélem rendbe jön!
2010. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!Milyen gyógyszereket szedsz?

Köszönöm a válaszaitokat.

Remélem tényleg csak allergia,és nem valami komolyabb dolog.

2010. ápr. 3. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden este nekem először ki kell tisztítani az orrüreget, hogy ne maradjon allergén anyag: ezt Humidose orrspray-vel, aztán Avamys orrspray-t használok (ez is allergia ellen), majd Singulair tablettát (asztma ellen), végül Alvesco inhalációs oldatot (asztma ellen), ami ún. pipa. Az első kivételével mind vény köteles, de nekem tényleg nagyon bevált, pedig én már halálomon voltam. Lehet a férjének elég lesz mondjuk csak a tablettát szedni.
2010. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!