Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vashiányos vagyok a dok...

Vashiányos vagyok a dok felírt Neo Ferro Folgammát 50db. osat és amióta szedem nem érzem, hogy valami történt volna. 8 db van még. Ha beszedek egymás után 2 db ot reggel akkor lesz valami mellékhatása?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Erdei szederlevél tea napi egy csészével amit ihatsz folyamatosan is akár.

1 evőkanál darált mák 1 evőkanál mézzel mellé 1 db C vitamin tabletta a jobb felszívódás érdekében. Ezt edd 1 hónapon keresztül minimum.

Gyógyszerből semmiféleképpen ne vegyél be dupla adagot.

2016. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 27. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne várj csodát pár napi szedéstől. Én napi hármasával szedtem több száz szemet, mire érezhető hatása lett. :D

Persze függ attól, hogy mi miatt és mennyire vagy vashiányos. De ez tipikusan olyan elem, amit elég lassan lehet pótolni a szervezetben.

Kövesd az orvosi utasítást. Az emésztésnek eléggé be tud tenni, ha érzékeny vagy rá. Ha egyszerre szedsz be többet, a nagy része nem fog hasznosulni. Ha mindenképp növelni akarod a dózist, akkor reggel-este vagy reggel-délben-este szedd. Bár úgy önkényesen nem javaslom tényleg.

Plusz nagyon ügyelni kell rá, hogy miket eszel/iszol mellette. A koffein, tej kerülendő, érdemes eleve vastartalmú ételt enni és mindenképp nagy dózisban szedj mellé c-vitamint.

2016. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem,5-6 hónapja és most sem érzem a változást.17/l
2016. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!