Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Felkelés után mennyivel...

Felkelés után mennyivel gyújtotok rá először? És lefekvés előtt mennyivel szívjátok el az utolsó szálat? Ja és ki mennyit szív el reggel egymás után, egyet, kettőt vagy netán többet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Általában felkelés után 10 perccel 2 szál a kávé mellé. Este meg olyan 9 körül az utolsó.
2011. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos az első és az utolsó tevékenységem a nap során. Napi egy dobozzal szívok. Le kéne szoknom.
2011. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felkelés után megcsinálom a kávémat és akkor gyújtok rá először (kb. fél órán belül).

Lefekvés előtt is ugyanez a helyzet 8a kávét leszámítva persze), utána fogat mosok és lefekszem.

L/24

2011. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon sitetek a suliba csak délután gyújtok rá, így 3szálat elszívok egyből utána, de akkor este már rá se gyújtok:) és lefogok szokni, én nekem 45 évesen még műkdöjön a dákó...
2011. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőt felkelés után vagy... másfél órával, az utolsó meg igazán változó. És egymás után sose szívok többet. Nem kívánom. Max ha totál ideg vagyok, vagy van valami egyéb oka.
2011. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt felkelés után kb fél órával, reggeli után. Az utolsó az teljesen változó, ha pl buliból jövök, akkor a kapu előtt még tuti elszívok egyet, aztán fürdés és bezuhanok az ágyba. Ha itthon vagyok este, akkor lefekvés előtt kb egy órával. Egymás után többet nem szoktam (csak buliban, pia mellé), nem esik jól. Általában két szál között is eltelik másfél-két óra.
2011. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!