Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már teljesen meztelen...

Voltatok már teljesen meztelenül bőrgyógyászati rendelőben?

Figyelt kérdés
Csak mert hamarosan mennem kell (előjegyzésem van) továbbá ahogy hallottam, ahova megyek ott egy női orvos valamint az asszisztensnője szokott rendelni. Nektek nem okozna ez frusztrációt?

2016. márc. 29. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell teljesen meztelenre vetkőzni, csak olyat csinálhatnak, ami a te komfortérzetedet nem sérti. Egybe felesleges is lenne vetkőzni. Először felülről, aztán vissza és úgy bugyira. Ha intim helyen van anyajegy vagy gond akkor megnézni.

Az orvosok és asszisztenseik amúgy abszolút nem érdekelnek, ez a munkájuk, aznap én vagyok a 10. legalább, láttak már ezerszer rosszabbat és kimegyek, 2perc múlva nem fog rám emlékezni. Sokkal jobban frusztrálnak a kint ülők, hogy tüsszögnek a világba és mindent megfogdosnak a fertőző gondjaikkal, ahelyett hogy zsebkendőt használnának pl.

2016. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor feleslegesen paráztam.
2016. márc. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!