Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masfel eve 1-2centis mozgathat...

Masfel eve 1-2centis mozgathato nyomasra fajo csomok vannak a nyakamba. Mikor megfazom ugy erzem megduzzadnak van amikor csak ugy. Ilyenkor 1-2centi de van amikor vissza van huzodva. (? )

Figyelt kérdés
15/L vagyok es gyakrolat miatt mennem kell vervetelre.Nagyon felek hogy kiderul valami.Limfoma,Leukemia..Stb.Szerintetek ez lehet a hatterben? Amugy nem veszek eszre romlast az allapotomon.(bocsi az ekezetekert telorol irtam es siettem)

2016. márc. 30. 10:02
 1/4 UmpalaB válasza:
Nekem is igy kezdodott es idult mandulagyulladasom lett (allando) valoszinuleg a nyirokcsomoid vannak megduzzadva. Menj el a full orr gegeszetre mindenkepp,miharabb!!
2016. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A limfómás nyirokcsomóról azt írják, hogy nem mozgatható. Szóval az nem valószínű.
2016. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Gyermekorvosnal ugye voltam amikor beteg vagyok mindig megyunk.Nem mondta h latott volna valamit a mandulamnal.Aztan kitudja.Igen en masfeleve olvasok utanna folyamatosan tudom a tuneteket mind2-nek.Aztan merem is hogy ha no akkor azonnal orvos vagy valami.
2016. márc. 30. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem olvasgatnád a tüneteket, mert szinte minden apró tünetre kijön a rák is, mint lehetséges betegség. A csomókat inkább mutasd meg a háziorvosnak, majd ő megmondja, hogy természetes-e, vagy lehet valami gond.
2016. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!