Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy a vér eredmény...

Olyan van, hogy a vér eredményben minden rossz? És nincs olyan hely ahol ne lenne csillag?

Figyelt kérdés
Tudom hogy attol is fugg hogy hol vannak azok a csillagok.De hány csillag számit soknak? Pl.3 az mar sok?

2016. ápr. 4. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ, mekkorák az eltérések. pl. egy enyhe vérszegénység kapásból okozhat 3 csillagot, mert vas, hemoglobin és hematokrit csökken. vagy ha gyulladás, fertőzés van a szervezetben, akkor CRP, PCT, fehérvérsejtszám emelkedik, és a minőségi vérképben is látszik az eltérés, szóval az kapásból lehet 3-nál több csillag, és jó esetben elmúlik hamar.

szóval az még nem a világ vége.

én láttam olyat, hogy minden eltért, és minden ezerszerese vagy ezrede volt a normálisnak, többször újraélesztett betegnél, aki aznap meg is halt.

2016. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.!:)
2016. ápr. 4. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

3 az azért sok, de ezt is lehet fokozni, mert van akinek felkiáltó jel is kerül oda. Attól függ milyen értéknél van. Nekem fehérvérsejt volt magas, volt egy gyulladt fogam...

Van, olyan hogy minden csillagos de általában kb pár napja van hátra az illetőnek, mert az kb összeomló rendszert jelent.

2016. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!