Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert lehet az, hogy kozel 6...

Miert lehet az, hogy kozel 6 eve nem tudok se hizni se izmot novelni?

Figyelt kérdés
22 eves vekony srac vagyok. Kozel 6 eve 65 es 67Kg kozott mozgok, rengeteget eszem, akik ismernek mindig mondjak " Inkabb ruhaznalak mint etetnelek!". Nem vagyok valogatos mindent megeszek. Az orvosok mondtak mar, hogy ferges vagyok... Szedtem fereghajtot, meglepo modon semmi hatasa. Mondtak, hogy gyors az emesztesem.. Reggelente 1x megyek el nagy wc-re kave utan. Street Workout-ozok, de nem sok minden valtozott, kicsit szallkasodtam de a tomeg ugyan az. Aki tudna vagy lenne otlete, hogy milyen etkezessel vagy edzes tervel tudnek magamon segiteni, kerem jelezze!

2016. ápr. 5. 00:13
 1/2 anonim válasza:
Nem kell mindent megenni. Töltsd le és olvasd el a Sárga Kapszulát. Street workuottal is lehet valamennyi tömeget felpakolni, csak normálisan kell csinálni. Nem rángatózni.
2016. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem rangatozok. Van egy megadott kor majd minden gepre. 3-4 koroket megyek le es 10-15db-ot csinalok meg egyenlore a muveletekbol. A kapszularol meg nem hallottam de utana nezek. :) valaszod koszonom es ha esetleg van meg otleted szivesen meghalgatom.
2016. ápr. 8. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!