Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 alatt miért nem tudom a...

Magyar László 90 kérdése:

Win 7 alatt miért nem tudom a meglévó particiomat novelni D: csokkentésével, hogy a c: nagyobb terület legyen a progiknak? Csak a d:-t engedi

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem a 3. gombra kell kattintani, hanem a 2-ra...

Komolyan: mivel próbálod meg az átméretezést? Mire hivatkozik, miért nem engedi? Primary v. logikai partíció a D?

2013. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel a boot cd-vel:

[link]

De előtte ajánlatos mentést készíteni a c:-ről ezzel:

[link]

2013. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

K: "Értem a kérdosed. probáltam a win7 számítógép kezelől keresztül is de most az " easeUS partition masterrel próbálkozok még nem csináltam ehez hasonlót a

c: system D: Logical

ez a baj?"

Ne privátba! Más is tud segíteni!

EASEUS elég jó, de: első körben csökkents a D-d méretét. Ha ez megvan, akkor csökkentsd a D-t tartalmazó kiterjesztett partíciót (ennek nincs külön betűjele), majd az így felszabadult helyre növeld a C-t. Fontos, hogy maikor a partíciókat csökkented, akkor a C mellett szabaduljon fel a hely (azaz a D elejéből vegyél le - a Manager majd megoldja a fájlok áthelyezését).

Valamint célszerű szünetmentesről csinálni az ilyesmit - bár hosszabb áramszünet esetén az sem sokat ér...

2013. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

K: "Vagyis c: primary

a d:-ről leválasztott particio "logical"

volt de ákonvertáltam azt is pimary - ra"

Akkor a kiterjesztett partíció problémája megoldódott...

2013. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

C: primary

D: leválasztott particio logical- volt de már átkonvertáltam azt is primary - ra de így sem engedi

2013. jún. 12. 11:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget sikerült megcsinálni
2013. jún. 12. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Valszeg, a W7 nem hagyja magát kinyírni. Még mindig a boot cd-t ajánlom. Mentés után. Abból baj nem lehet.
2013. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!