Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélférges lenne a gyerek?

Bélférges lenne a gyerek?

Figyelt kérdés

A fiam 5 éves, és kb 3 hete panaszkodik köldök körüli hasfájásól. Más tünet nincs, se fogyás, se székrekedés, se hasmenés, nm viszket a végbél tájéka, és alvás zavara sincs. Rendszeresen van széklete, és nem látunk benn semmit. Viszont sok a gyomorsava

Ma elmentünk a dokihoz, és hozzá se nyúlt a gyerekhez, nem küldte el semmilyen vizsgálatra, nem kért székletmintát, s rávágta bélférges a gyerek, és 2 fajta gyógyszert irt fel neki (decaris, vermox)

S mikor kérdeztem mi van ha nem is férges, azt mondta nem baj, akkor is szedje be

Szerintetek????



2016. ápr. 5. 11:11
 1/6 axonbite válasza:
szerintem új orvost kell keresni. hétvégén kis túlzott panaszokkal el kell menni az ügyeletre onnét úgy is szakrendelésre küldik a gyereket még időpont sem kell.
2016. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass ránk az orvos helyett, mi sokkal jobban tudjuk diagnosztizálni a gyerekedet a leírásod alapján, mint az orvos aki látta személyesen és ismeri a kórtörténetét!


Most csak megerősítést vársz, hogy ne szedje a gyerek a gyógyszereket, igaz? Miért nem akarod a gyerekkel beszedetni amit az orvos mond, miért nem hiszel neki?

2016. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk azért mert nem egyszer félrediagnosztizálta a gyereket. Sajnos akihez magánba elszoktuk vinni ő meghalt, a városban így csak z a doki maradt

A másik meg mondom nem is nyúlt a gyerekhez, meddig tartott volna kérni egy labort, vagy székletmintát?

S igen, ha nem is ez a baja, miért is szedessek vele ilyen gyógyszereket??

2016. ápr. 5. 11:27
 4/6 axonbite válasza:
Én megerősíteném abban hogy ne szedje be. Miféle orvos az olyan aki hozzá sem ér a gyerekhez csak ránéz és hoppá már tudja vagy talán még látja is a férgeket aztán ír neki valamit csak kopjanak már le ahelyett hogy vizsgálatokra küldené vagy akár helyben megvizsgálta volna. Az ilyen gyerekorvos csere érett. A férgek meg természetes úton is ki hajthatóak fokhagymával.
2016. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó, én is gy gondolom.

Nagyon sokszor csinált ilyet,nem hiába vittük inkább magán gyerekorvoshoz. Tipikusan az az orvos ki a székből praktizál

2016. ápr. 5. 11:34
 6/6 axonbite válasza:
Én mindenképp javasolnám a hétvégi ügyeletet hogy a gyerek minél előbb szakorvoshoz kerüljön időpontok nélkül. Lehet belső sérv vagy akármi én nem értek hozzá de jobb minél előbb utána járni mielőtt az az idióta félre kezeli a gyereket.
2016. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!