Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 110 kg vagyok 188 cm magas ez...

110 kg vagyok 188 cm magas ez milyennek számít? 17/f

Figyelt kérdés
Heti 3x sportolok, erőnlétem egész jó, küzdő sportolok. Nem modnanám magam kövérnek, persze van rajtam kis felesleg, deee ja.

2016. ápr. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég kövér vagy.
2016. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
szerintem nem vészes. a párom is kb olyan magas mint te, és ő is van 100 kg körül. és nem kövér. de picit fogyhatsz, az sosem árt, vagy alakítsd át izommá
2016. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudjuk így megmondani. Sok mindentől függ.

Én 18 éves vagyok, kb. 175 cm ( lehet pár centivel kisebb ) és 87 kg. Van rajtam felesleg, de az edzésnek hála látszik valamiféle változás. De ezt az alkatomnak is köszönhetem. Amikor 75 kg voltam ( na igen, sokat híztam ) úgy néztem ki, mint egy csontváz. Látszottak a csontjaim, alog volt rajtam valami. Tehát nekem a 80 kg az ideális. Az apám is amikor 100 kg volt jól nézett ki, az alatt viszont ő is csont és bőr volt.

Van ismerősöm aki 180 cm körül van és 60 kg. Soványnak kéne mondani, mert hivatalosan a számolás a magasság - 100 +/- 10 kg ( 180 cm magas embernek 70-90 kg között van az ideális ). De nem az, mert olyan az alkata. De van olyan is, aki 165 cm és majdnem 90 kg, tiszta izom és jól néz ki, nem kövér.

Tehát ezt így nem lehet megmondani.

2016. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Jó nagy darab srác
2016. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mackós...

Haverom is ekkora és nem lóg a bele meg ilyenek...mivel magas szal gondolom te is ilyen lehetsz.

2016. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!