Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorgörcs, folyamatos...

Gyomorgörcs, folyamatos szellentés?

Figyelt kérdés

tegnap este lefekvés után éreztem, hogy fáj a hasam, nem volt erős fájdalom, elég sokat szellentek, ekkor elmúlik a fájdalom, de aztán megint jelentkezik. Hasmenésem is van, még mindig érzem. Más tünetet nem vettem észre, enni tudok.

Vajon mi lehet?


2016. ápr. 5. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán IBS. Irrátibilis bél szindróma. Jutavit Probiotik Plusz és Degasin segíthet.
2016. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is van félévente egyszer. Egyszer 1 órán belül 5 alkalommal voltam wc-n, hánytam is, görcsölt a hasam, nagyon rossz volt. De ilyen görcsölés elő szokott ritkán fordulni, ha nálad gyakran fordul elő inkább vizsgáltasd ki magad.

Mondjuk én eleve hajlamos vagyok puffadásra és nincs semmi bajom. Ha nagyon puffadok görcsöl a hasam, hasmenés viszont ritkán kíséri.

2016. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani, hogy refluxos vagyok, bár most nem a gyomrom hanem a belem vacakol. Nem hánytam, hányingerem sincs
2016. ápr. 5. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!