Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudnatok valami gyogyszert,...

Tudnatok valami gyogyszert, hazi praktikat, gyogymodot. Ajanlani folyamatos szellentes ellen? Bocsi az undi kerdesert.

Figyelt kérdés

Ha olyat eszek persze, hogy szoktam, de mostanaban nem ettem semmi olyat es megis 1 hete szinte megallas nelkul es olyan budi...altalaban vissza tudom tartani, de most alig es ha megis, akkor egybol begorcsolok. Tudom nem jo visszatartani, de neha muszaj, meloban...mar kezdek aggodni, hogy valami baj van, mert ennyire nem egeszseges a gazosodas. Emesztesemmel nincs gond.

Remelem jo helyre irtam a kerdest.


2010. nov. 13. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Espumisan gyöngy.

Patikában vény nélkül kapható.


Ha viszont állandóan fingadozol nézesd meg magad orvossal!

2010. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi! Espumisan pont van is itthon, de nem is gondoltam meg ra. Meg az az igazsag, hogy puffadasra vettem regebben, de arra nem hasznalt. :-S Mindenesetre koszi a valaszt es igen, ha tovabb is igy folyatodik, mindenkepp doki.
2010. nov. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!