Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyben pattanás?

Lina63 kérdése:

Anyajegyben pattanás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kb fél cm-es anyajegyem ami kiálló. Viszont 1-2 napja fáj, de ahogy néztem valószínűleg pattanás van benne, és nagyobb is lett (kiemelkedőbb). Bőrgyógyászatra 1 hét múlvára kaptam időpontot. Kérdésem az lenne, hogy sebészetre mindenképp kell beutaló (magán sebészetre megyek majd)? Illetve nem késői az időpont?



2016. ápr. 6. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiálló, akkor szemölcs. És azon van rajta, vagy alatta? Mert ha alatta, akkor hagyd majd elmúlik, ha rajta akkor kinyomhatod nyugodtan. Nekem is szokott lenni közvetlen mellette, szinte már rajta, mindig kinyomom
2016. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi😊 nem szemölcs, mármint az anyajegyem kiemelkedő alapból, de asszem van benne egy pattanás ami miatt jobban kiemelkedik. Az a baj, hogy pont benne van és kemény illetve fáj😖. Nem merek hozzányúlni.
2016. ápr. 6. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Egyszer fáj amikor kinyomod, aztán utánna nem. Ha meg nem nyomod ki akkormeg folyamatosan fáj. Egy hét mulva pedig már tuti elmúlik, úgyhogy szerintem késői (előző)
2016. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok nekem ugyan ez volt a problémam, kiált és úgy nézett ki mintha már kinyomott állapotban lett volna és csak van úgy magának, viszont most néztem és már nincs ott. Nem lesz bajom nem?:s
2020. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!