Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi ultrahang eredményem:...

Hasi ultrahang eredményem: minimális hepatomegalia, diffus laesiio jeleivel. Splenomegalia. Ugye, nem súlyos betegségre utaló eredmények?

Figyelt kérdés

Tehát (a vélemény): minimális májmegnagyobbodás, diffúz májlézió jeleivel, és lépmegnagyobbodás.

Vizsgálat közben mondta az orvos, hogy zsír található a májamon. (Remélem, nem zsírmáj.)


A testi panaszaim miatt sokáig bélbetegség miatt aggódtam, mert régebben volt polipom és bélgyulladásom egyaránt (a gyulladás nemcsak a vastag, hanem a vékonybélben is jelen volt).

Tükrözésem pedig legutóbb augusztusban volt, akkor csak kisebb/közepes gyulladást találtak.

Sok tünetem van.


23 éves vagyok/leszek hamarosan.


2016. ápr. 9. 17:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Legközelebb néhány hét múlva megyek a gasztroenterológushoz, akihez természetesen elviszem az uh-eredményt, mert még nem látta.
2016. ápr. 9. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéd meg az orvosoddal. Úgyis ő fog kezelni, mi meg bármit írhatunk ide.
2016. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Április 5-i (délutáni) adatok.

Aznap dél körül voltam a gasztroenterológusnál, aki megnyugtatott, hogy nem vagyok bélrákos.

2016. ápr. 9. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodhadtsz
2016. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!