Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógytorna átmozgatás után...

Gyógytorna átmozgatás után nagyobb fájdalom volt valakinek?

Figyelt kérdés
Pici protrusiom van deréknál, az orvos tornát javasolt, 6 hete kímélem,tegnap elmentem és fekvő helyzetben átmozgatta a lábam, nem fájt közben, de utána pár órára nagyon, aztán ma kis mozgás után megint borzasztóan fáj.Vasárnap van nem tudom felhívni, azt mondta, hogy bajt nme tud csinálni azzal amit csinált ne féljek. De hogy ennyire fáj? :( Eddig szinte csak feküdtem, és tompa fájdalmam lett, most meg rosszabb! Itthon kéne csinálnom pár gyakorlatot, de hát fáj is meg nem is merem.
2016. ápr. 10. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én kemény fitballon alszom, a lábam, fejem ágyon. Ettől mintha visszahúzódna.

Ha a tornától nem érzed, hogy erősödtél, szerintem ne csináld, amúgy hátedzés a javasolt, gerincferdülésre keress rá itt

2016. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez az első torna volt
2016. ápr. 10. 17:42
 3/11 Yolo2 ***** válasza:
A fájdalom fokozódása mindig intő jel, hétfőn vagy amint ismét mész tornára feltétlenül mondd el neki pontosan milyen fájdalmat éreztél a torna után.
2016. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
persze, elmondom, volt már ilyen a múltkorinál mikor előjött manuálterápia után, nem is mentem többet és be kellett adatnom a szteroidot :( most nem akartam szteroidot már
2016. ápr. 10. 17:59
 5/11 A kérdező kommentje:
és ez nem manuálterápia volt
2016. ápr. 10. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Manualterapianal is a tunetek fokozodhatnak.Szaraz tornanal is.Egy kicsit sok lehetett hirtelen,kicsit lassabban kell haladni.En mindig elmondom a betegeimnek..hogy a tunetek erosodni fognak,kicsi szunet,aztan folytatas.A fajdalom merteke..na az a nem mindegy. Udv,egy gyogymasszor
2016. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Óvatos volt, nagyon is, ért hozzá biztos vagyok benne, csak pokolian fáj tegnap óta és magam sem tudom ezek után az itthoni hasizom erősítő gyakorlatokat csináljam e? A doki be akart fektetni, merthogy a nagy fájdalom mellett szerinte nem lehet tornázni, de akkor szteroid infúziót kapok. És igazából a fekvéstől már egész jó volt.
2016. ápr. 10. 18:11
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondja a leletemre hogy ez semmmi...ez a doki meg azt mondta meg fog érni egy műtétre. Tavaly az idegsebész sem mondott semmit, úgy érzem mindenki össze-vissza beszél.

A neurológus szerint fekvés és izomlazítás, a gyógytornász szerint nagyon laza vagyok, semmi izom nincs rajtam, ez igaz is, és ne szedjek izomlazítót. De igazából valóban az izomlazításnál csökken a fájdalom, de egy deka izmom se lesz lassan.

2016. ápr. 10. 18:15
 9/11 A kérdező kommentje:
A legrosszabb azonban az, hogy fizetem a TB-t és az Orfi-ban nem fogadnak! Mert ez semmi, ez a doki meg műtétről beszél. 2 év alatt már negyedszer van. Fizetnem kell, hogy ellássanak, komolyan ettől vagyok ki a legjobban.
2016. ápr. 10. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
olvasd el újra a válaszom, hátedzés, a hasedzés kész életveszély
2016. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!