Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az hogy hirtelen...

Miert van az hogy hirtelen jon ram a vizelesi inger?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy semmi ingerem nincs es fel perc alatt ram jon, es alig birom visszatartani? Ez kb. 2 hete tart. Pedig regebben sokaig vissza tudtam tartani.

15/L


2016. ápr. 12. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:) ne félj, meg fog biztos oldódni:)


viszont, nem lehet hogy ez valamilyen fertőzés? ilyesmik?

a pisilési ingerrel kapcsolatban más jellemző? ha gondolod akkor írj nyugodtan privátban ha gondolod:) hajrá:)

2016. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :) neha szurkal az alhasam, anya azt mondta m, hogy lehet, hogy felfaztam.
2016. ápr. 13. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:) 1-es vagyok:)

Igen, valszeg az lesz az:(

Probálld meg a melegvizes kádban ücsörgést, és rakj bele konyhasót:) igyál sok teát napközben amikor valemennyire wc közelben vagy:) a sok pisilés kiviszi a baktériumokat. Ne tartogass, mert úgy viszont szaporodik a baktérium:( és vigyázz, hogy ne este igyál sokat, mert ilyenkor egy kis esély van arra hogy éjjel "baj örténnyen". Bármi van írj nyugodtan, sok sikert a gyógyulashoz:) Szia:)

2016. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!