Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vert pisilek, mitol lehet?...

Alexamills kérdése:

Vert pisilek, mitol lehet? SEGITSEG!

Figyelt kérdés

3nappal ezelott megujjazott a baratom, kicsit hevesebben a szokottabnal, de nem vereztem tole, nem is fajt. Masnap reggel delutan ereztem azt mintha kicsit fajna az alhasam epp, hogy alig, de ereztem. Ma reggel mikor felkeltem es el mentem pisilni ugy ereztem, hogy kozbe mintha ott legalul valami erosen csavarna. Lattam, hogy vert is pisilek azt hittem megjott, mert mar ideje volna neki, kicsit fura szagot ereztem. Ez utan mar nem akart elmulni az a csavaro erzes, az alhasam alatt. Olyan lett volna mintha bepisilnek mindjart elmentem wc-re, de pisi helyett ver jott. Nem a mensim jott meg, mert csak akkor verzek mikor leulok wc-re es pisilni szeretnek es akkor nem hiszem, hogy ilyen kulonos csavaro erzesem lenne, mintha teli lennek, de nem jon ki.. Talan felfaztam? 4nappal korabban elegge fazott a talpam mikor a boltba tornacipovel szaladtam at. Esetleg a baratom tett ott valamit?

16eves vagyok.



#vér #vizelési inger #csavaro érzés
2016. jan. 2. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó esetben a barátod nem a húgycsövedet ujjazza, szóval valószínűleg nincs összefüggésben a kettő.

Inkább felfázás lehet vagy vesehomok/kezdődő vesekő, de ha ennyire fáj és ennyire vérzel, akkor menj be az ügyeletre!

2016. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmü, hogy a vizeleted véres akkor igyekezz orvoshoz!
2016. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nagyon durva felfázás okozhat ilyet, de más is. Egyébként a felfázást inkább okozza az ujjazás, mivel valójában egy bakteriális fertőzésről van szó.

Jelen állapotodban el kellene menned még ma az ügyeletre, ilyesmivel nem szabad várni.

2016. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mosott kezet, akkor elkaphattál attól is valamit, amitől most már húgyúti fertőzésed is van. Urológiára kell menj.
2016. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg orvoshoz kéne menni de addig is igyál olyan teát amibe teszel kamillát,körömvirágot,csalánlevelet és a punádatis áztasd bele
2016. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, ami attól volt, hogy a barátommal lefeküdtem, és utána nem mentem el pisilni. Elvileg ettől kialakulhat ilyen. Szerintem akár úgy is, hogy ti nem feküdtetek le, csak ujjazott, bár persze lehet mástól van.


De én is utána kb két nappal később vért pisilte, és folyton olyan érzésem volt, mintha pisilni kéne, de mégis csak egy-két csepp volt. És a hasam is fájt. Szóval nagyon rossz volt.


De elmentem orvoshoz, kaptam valami gyógyszert, és attól szinte egyből meggyógyult.


De az a 3 nap előtte amíg nem mentem el orvoshoz, az szörnyű volt.


20/L

2016. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!