Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélféreg ellen a Vermox jó?...

Bélféreg ellen a Vermox jó? Többi lent.

Figyelt kérdés

Valamiért rengeteget fogytam és nem tudok hízni.Ráadásul vashiányos is vagyok stb...

A Vermox az jó minden bélféreg ellen?

Még a Galandféreg ellen is hatásos a ez a gyógyszer?

Milyen gyakran szedjem be a Vermox-ot hogy biztosra menjek?

Válaszokat előre is köszönöm!!



2016. ápr. 14. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy belferges vagy? vagy csak azert gondolod mert fogytal? Amugy igen a vermox jo.+fokhagyma megoli oket.
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
A férgek a sok húsok állati fehérjék miatt is megjelennek . Diétázz , sok nyers termés , méz bőséges tiszta víz teljes kiőrlésű gabona termékek segítenek .
2016. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltál orvosnál? Vagy csak a tünetek alapján gondolod, hogy féreg?
2016. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a házban 3 kutya van és egy macska....Biztos mert rengeteget eszek.AMúgy 18 éves lány vagyok....
2016. ápr. 14. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj azért mert rengeteget eszel attól még nem vagy bélférges. A pajzsmirigy túlműködésnek is tünete pl. hogy kiváló étvágy mellett fogy az ember.


Nem kell egyből minden hülye gyógyszert bekapkodni valami ostoba feltétlezésre. Ha olyan szinten férges lennél, hogy ettől fogynál le, akkor már megjelentek volna a székletedben is, mert az már erős fertőzöttség lenne.


Attól mert van állat a lakásban még nem feltétlen vagy férges. A legtöbb esetben nem is a kutyától macskától kapja el az ember, hanem emberi ürülékkel trágyázott mosatlan zöldségtől. Amire jó példa mikor a konyhakertet falun a nagyfater a pottyantósból trágyázza meg!


Úgyhogy az is marhaság, hogy hústól lesz férges az ember, meg a vega meg nem lesz férges, mert pont, hogy a zöldségeket trágyázzak sz.rral, amiben a peték vannak. Vannak egyes féregfajták amik valóban hússal terjedhetnek, de a húst meg általában hőkezelve fogyasztjuk, ami megöli ha van is bennük borsóka vagy valami más parazita. Aki nem eszik nyers húst, az tuti nem a hústól lesz férges. Ezt a hülyeséget valami húsellenes idióta találta ki.


Nem mellesleg a fogyás és a vashiány gluténérzékenység jele is lehet. Ahelyett, hogy találgatsz, menj el orvoshoz inkább a problémáddal.

2016. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem irtam a többi mellekhatast mert undi.De képzeld h rengeteg vizsgálaton voltam már,beleértve a glutent.Es akkor azt mond meg nekem,hogy baba koromban hogy hogy talaltak bennem egy galandferget?;)

Az oldalon az összes olyan felsoroltak mellekhatosok pont mind előjön nekem...

2016. ápr. 17. 08:35
 7/7 anonim válasza:
Végülis mi volt a bajod?
2018. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!