Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Artroflex Plus kollagén...

Nigtingale kérdése:

Artroflex Plus kollagén kapszula. Mik a tapasztalatok? Olyanok véleményét várom, akik valóban kipróbálták.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 22:44
 1/8 anonim válasza:
Két hónapig szedtem. Javult a térdem állapota, már könnyebben jártam, de a kattogás nem szűnt meg a térdemben és a fájdalom is enyhén de megmaradt, így az elégé költséges próbálkozást abba hagytam.
2016. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Solymosi Margit válasza:

Szia,nekem bevált az Artroflex Plus

körülbelül 2 éve szedem és teljes életmódot váltottam még.

2017. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sipos Sándorné válasza:
én időszakosan szoktam szedni, kúra szerűen,nekem használ.
2017. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szögi István 309 válasza:
én úgy gondolom, hogy egy ámítás az egesz.valaki megint meggazdagodik belőle.
2017. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Komáromi András válasza:

szerintem mindenhez idő kell, sokszor azt erzem, hogy egy kevésbé jó dolgot szeretnénk pillanatok alatt megjavítani, ami akár évek alatt ment tönkre.

Én használom a készítményt és ebben a szellemben mondom neked azt, hogy nálam is 2 hónap használat után kezdtem már érezni a javulást, nem mondom, hogy tökéletes volt minden, de tompult a fájdalom, ami hihetetlenül nagy szó akkor, ha már évek óta ebben élsz.

2017. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HamuP válasza:

Ezt ígéri a gyártó:

"Az Artroflex Plus azonban valóban képes regenerálni az ízületeidet és

ezáltal, megszabadíthat a gyógyszerek fogságából.


Gondolj csak bele, hogy milyen jó érzés lesz, hogy soha többé nem kell

majd egyetlen szem gyógyszert sem bevenned."

Akkor miért szedik kúraszerűen? Mert mégsem tartós a hatása.

2020. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 soma9111 ***** válasza:

Én a scitec nutrition collagen liquid et használtam ízűletre, kiváló minőségű volt, már 3 nap alatt el indult a változás - jó irányba, csak olyan gyomor savat csinált, hogy abba kellett hagynom mer azt hittem el pusztulok.

Kb mint egy antibiotikum kúra olyan savam volt tőle.

De aki bírja annak biztos hogy oké 👌

2021. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4 hónapig szedtem az Artroflex plust. Mivel időnként (2,3 naponként) gyúl-adás és fájdalomcsillapítót is szedtem (Diclotard a neve),néha úgy tűnt,hogy csökken a fájdalom. Ezt abból következtettem ki,hogy a Diclotardot nem 3 nap után,hanem 4 nap után kellett bevegyem és ezt az eltolódást az Artroflex plusnak tulajdonítottam. Ezek után komolyabban kezdtem figyelni a dolgokra és naplóztam a Diclotard szedését és a napi tevékenységemet is. És arra jöttem rá:-a Diclotard szedése (nem tudnék járni ha nem szedném),hogy 3 vagy 4 nap után,az nagyban függ attól,hogy mennyire terheltem meg az azelőtti napokban a lábam. Például ha egész nap a TV-t néztem az ágyból akkor nyilván a Diclotard szedése kitolódott 1 vagy 2 nappal,mivel nem volt igazi terhelés a lábamon. Következésképpen amikor kijelentjük,hogy az Artroflex plus nekem használt,akkor sok tényezőt meg kell fontoljunk. Például mennyire terheltük meg az ízületeinket nap mint nap? Szedtem-e,szedek-e fájdalom csillapítót? Valóban érzek enyhülést a porcaimban vagy csak oda képzelem mert nagyon de nagyon akarok hinni abban,hogy a szer segít? Én is így voltam vele,nagyon de nagyon akartam,hogy segítsen nekem,ezért is költekeztem Romániából. Elég sokba került,de azt mondtam,ha segít akkor nem számít. Most felteszek egy kérdést. Van itt valaki aki alaposan vizsgálódott a témában és arra a következtetésre jutott,hogy az Artroflex plus képes regenerálni az ízületeket?
2022. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!