Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lágyéksérv mutét után a...

Lágyéksérv mutét után a lágyéknál kitapinthato valami, ez normális, vagy csak a hálót érzem ami has falon van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A hálót nem szabadna érezni, inkább menj vissza a sebészetre!
2016. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
Leírhattad volna, hogy mégis milyen az, amit kitapintasz. Lehet, hogy csak a heg.
2016. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam sebészeten (varrat szedesen) de doktor úr nem volt ott a nővértol kérdeztem hogy a halo ki tapintható e azt mondta valakinek ki lehet valakinek nem, egyébként olyasmi mint amikor valami mas test reszeden van egy csomo.... Vagy nem tudom mihez hasonlítani de valoszinu hogy csak a heg... nem piszkálom tobbet majd elmulik :)) remélem
2016. ápr. 19. 23:51
 4/5 A kérdező kommentje:
herémnél az erek kicsit meg vannak dagadva, nem tudom hogy visszér tágulat e.. az nem lehet hogy a lágyékomnál folytatodik a herébe csatlakozo erek dagadása?
2016. ápr. 20. 17:53
 5/5 Molyember ***** válasza:
Akármi lehet, de ne rettegj ennyire, mert beleőrülsz. :) Előfordulhat dagadás, elvégre felvágták a hasad.
2016. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!