Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy így kitapinthat...

Normális, hogy így kitapintható a pici buksija?

Figyelt kérdés

Éjjelente 1-2x arra ébredek,hogy feszít és pisilnem kell(az esti dinnye rásegít)és egész lent dudorodik a bébink kis feje.Pisi után már jó minden.

Pár hetem van vissza,és elég kényelmetlen a fekvés,főleg éjszaka.Úgy meg pláne,hogy polcolnom kell a lábam.


2013. júl. 25. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Nem tudom, hol jársz éppen, de mi a 34. héten konkrétan lábujjakat tudtunk kitapogatni, és leszámolni, előtte könyököt, hátat, térdet, fejet. Most a 36. hét vége felé már sarkat is érzünk, illetve talpakat. Szerintem, ez már az az időszak, mikor akkora a baba, hogy némi erőfeszítéssel úgy tud nyújtózkodni, hogy egyes testrészek simán érezhetőek. Annak ellenére, hogy kicsit "alien-es" érzés, én imádom tapogatni. :D
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is szeretem tapogatni,de annyira nem nyomta ki semmijét,hogy pl az ujjait ismerjük fel benne. :-(

36 hetesek vagyunk amúgy.Sokszor fordul úgy,hogy az oldalam dudorodik.

Azt szeretem nagyon(olyankor nekem is az alien jut eszembe)mikor kinyomja valamilyét,talán a sarkát és elhúzza,amit végig látni. Szeretném ha végre mi is tapinthatnánk a kezecskéjét vagy talpát,nem csak találgatnunk kéne. :-)

2013. júl. 25. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

én a kis fejecskéjét szoktam érezni. Öcsém mindig azt mondja, hogy az nem gyerek hanem alien, mert neha lyan alakzatokban nyomja ki a hasam, hogy csodalkozik, hogyan lehet ilyen.

23+5hkm

2013. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Szerintem, ez függ attól is, hogy neki ez egyébként mennyire szokása. Nálunk már a 20. héttől kezdődően állandóan nyomja ki magát, csak akkor egy kis minipukli volt a mostani pocak-alakzathoz képest. Meg ugye, ahogy írtad, pisi előtt szokta magát kinyomni. Szerintem, azért mert lehet, hogy a hólyag nyomja kissé a méhed, amit ő talán annyira nem szeret, és ezért nekiáll önkéntesen helyet csinálni. :) (Egyébként velünk is van olyan, hogy mikor pisilnem kell, vagy nappal, vagy éjszaka, vagy rányom a hólyagomra, vagy valahova elnyomja magát.) Szerintem, nem nagyon szerethetik. :)

2013. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztosan nem szeretik.

Nekem olyat is csinál,hogy mikor oldalra fordulok felfelé nyomja(nem a mellem felé,amúgy)talán a popriját,aztán ha átfordulok akkor meg a másik oldalon ugyanígy és elég vicces,mintha kocka hasam lenne.

Jókat vigyorgunk rajta. :-D

2013. júl. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!