Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Ok nélküli" mélyvénás trombóz...

"Ok nélküli" mélyvénás trombózis után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 évnyi fogamzásgátló szedés után lett mélyvénás trombózisom, lászólagos egyéb ok nélkül (nincs genetikai ok, dohányzás, túlsúly, stb). Idegesít az ok nélküliség, én arra gondolnék, hogy ha a fogamzásgátlótól volt, akkor hamarabb jelentkezett volna (egy ismerősömnek sajnos tüdőembóliája volt a 3. gyógyszeres hónapban).

Illetve, másfél évnyi véralvadás gátló szedés után, egyszer csak azt mondták, hogy nem kell többet szednem a gyógyszert, és járnom a szakorvoshoz. Lényegében egy szó vagy tanács nélkü engedtek el...

Érdeklődnék, hogy jár(t)-e más is hasonló cipőben, milyen az élete trombózis után? Én kcsiit félek a nagy semmiben, kb. az internetről vadásztam össze, hogy mire kell figyelnem. 28 éves nő vagyok.

Köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 19. 13:05
 1/1 anonim válasza:
Szia, én is hasonló cipőben jártam, szerintem az a biztos, ha esetleg egy magánrendelésen kérsz még egy véleményt/tanácsot, vérképet.
2016. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!