Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért történik ez sírás...

Miért történik ez sírás közben? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Ma délután volt egy nagyon nagy síró rohamom hogy úgy mondjam de ezúttal olyat tapasztaltam amit eddig még egyszer sem. Sírás közben elkezdett elzsibbadni a fejem a füleim területétől kezdve az arcomig,aztàn az alkarjaim is de azok annyira hogy nem jutott vèr a kézfejembe és megmerevedtek az ujjaim,nem tudtam mozgatni őket,ezt követően a lábaim is zsibbadni kezdtek,már azt hittem el is ájulok de amikor abbahagytam a sírást megszünt a zsibbadás mindenhol. Mitől van ez?

2016. ápr. 19. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiánytól is lehet ilyen tüneted, és a nagyfokú stressztől. Ilyenkor sok magnézium használódik fel a szervezetedből. Szedjél B-MAX vitamint, és Magnerót tablettát is.
2016. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!