Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fene történik a szervezet...

Mi a fene történik a szervezetemmel futás közben? Haldoklom utána.

Figyelt kérdés
hosszútávon nem bírok futni mert iszonyatosan fáj a fejem mintha folyamatosan a koponyámhoz csapódna az agyam olyan érzés..gyerekkoromtól kezdve így van...nem is futok más sportokat űzök..a tempós,gyors gyaloglással sincs gondom több kilométert simán legyalogolok pár perc alatt..viszont előfordul,hogy futnom kell gyorsan viszonylag rövid távon és kb 300 méterig nincs is baj..onnantól kezdve borzalmas fejfájás orrvérzés kalimpáló szív aminek kell vagy fél óra(ami szerintem túl sok) hogy észhez térjen illetve lezsibbadnak a karjaim és a tenyerem elkezd izzadni és nem a kimelegedéstől hanem ájulásközeli állapotba kerülök illetve légcső fájdalom és a méhem is fáj (közép menstruációs fájdalomhoz tudnám hasonlítani)..nem először fordul elő..sőt mindig így van..nem reggelizek és nem is iszom semmit reggel ezt még hozzáfűzném

2016. márc. 12. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem eszel? 1 órával előtte kellene.
2016. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a szervezeteben nincs hozzáférhetö tápanyag, és emellett elkezded erösen terhelni, az lenne a csoda, ha nem így lenne.


Egyél normálisan reggelit és utána (ne közvetlenül) menj csak futni

2016. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Én a helyedben kivizsgáltatnám magam. Lehet, hogy van valami szívbetegséged.
2016. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem reggelizek mert valahogy nem bírok enni reggel..korán kelek..hétvégén tudok enni amikor olyan napom van,hogy kb 10kor kelek..viszont a rohanó hétköznapokban nincs időm kivárni azt az időt amíg megéhezem anélkül pedig nem tudok enni ha nem eszek akkor meg a semmire nem tudok inni..kb dél előtt nem sokkal szoktam arra a szintre jutni,hogy remegek,szédülök stb leesik a vércukrom.. nem tudom,hogy lehet-e valami baj a szívemmel édesapám szívbeteg évek óta gyógyszert is szed rá voltak hasonló tünetei viszont én ezt nála az évtizedekig tartó dohányzás számlájára írom ami naponta meghaladja a 20 szálat is..én semmilyen káros szenvedéllyel nem élek..se alkohol,se dohány,se koffein..valószínű a túlsúlyom is elég nagy rizikófaktor...de sajnos hormonális problémák miatt mindig is vastagabb voltam mint a többi ember és egy gyógyszernek "hála" mégjobban felbolygatott mindent akkor rövid időn belül híztam 22kg-t kevesebb mint fél év alatt... abbahagytam a gyógyszert azóta 2 év telt el nagyjából sikerült leküzdenem már az egészet de az első évben meg sem moccant hiába volt a diéta mozgás stb csak annyit értem el vele,hogy tovább nem híztam..ahogy elkezdtek lepörögni a kg-k bár z túlzás de hol havi egy hol havi 4kg ment le azóta kezdődtek a problémáim
2016. márc. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!