Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szoktatok fekvőtámaszt...

Ti szoktatok fekvőtámaszt nyomni és mennyit egy nap a testi és lelki állóképesség erősítése végett? Persze esztétikai szempontból sem utolsó.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
a fekvőtámasz a legsz rabb gyakorlat
2016. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne rinyálj, hanem szedd össze magad, és nézz ki valahogy a nyár végére!
2016. ápr. 21. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam fekvőtámaszt végezni, különböző gyakorlatokat, de nem minden nap. Például, Kedden emelt széles fekvőtámaszt úgy, hogy a lábaimat felteszem a padra, ebből a gyakorlatból 3x15-20 ismétlést végzek. Csütörtökön szűk és széles fekvőtámaszból 3x15-20 ismétlést végzek. Aztán Szombaton széles fekvőtámaszt előredőlten 3x30 ismétlést végzek. Mindenképpen azon vagyok, hogy a gyakorlatokat a legszabályosabban tudjam végrehajtani, és nem a mennyiséggel foglalkozom. De nem csak fekvőtámasz gyakorlatokat végzem ezeken a napokon, hanem kiegészítem más gyakorlatokkal is. Például, tolódzkodással, húzódzkodással, guggolással, vádlizással, hasazással. Tehát teljes testsúlyos edzést végzek ezeken a napokon.
2016. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!