Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Volt már olyan,...

Lányok, nők! Volt már olyan, hogy egész nap rajtatok volt a pukizhatnék, de olyan helyzetben voltatok, ahol nem ajánlatos gázt ereszteni? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Foglald el magad valamivel,nagyon unatkozol mi?Sokszor el képeszt az emberek értelmi szintje.
2010. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan visszatartottam. aztán otthon eregettem
2010. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha jönni akar, de nem engedem ki utána elmúlik az érzés, hogy kell. Biztos visszamegy, vagy nem tudom :), bár kétlem, hogy egészséges lenne.
2010. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen. ilyenkor elmentem wc-re, vagy félrevonultam vhova és kieresztettem. ennyi. nem nagy dolog, meglehet oldani
2010. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartogatom,tartogatom,tartogatom,aztán mikor már nem bírom tovább, felállok az értekezleten,fel a szoknyát,széthúzom a két farpofám és ordítva fingok, a nyomtatott anyag meg lobog a szélben és mindenki nevet!Aztán ablaknyitás és minden megy tovább....
2010. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!