Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért duzzad fel a szemem...

Miért duzzad fel a szemem alvás után?

Figyelt kérdés
Legyen este,reggel,délután vagy éjszaka kb 10 perc alvás után is (!!!) teljesen megdagad a szemhéjam.Próbáltam már mindent az uborkás pakolástól kezdve a kendőbe csavart jégkockáig XD de semmi nem működött.Szörnyen zavar mert csak 4-5 óra után szűnik meg és mikor meg van dagadva a szemhéjam akkor nagyon ronda és ilyesztő vagyok.
2008. szept. 23. 17:31
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát nemtudom. Nekem akkor dagad meg a szemem alvás után ha előtte sírtam.
2008. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez veseproblémára is utalhat, úgyhogy nem ártana megkérdezned egy dokit.
2008. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy tudom,hogy veseprobléma miatt van,menj el orvoshoz mindenképpen (belgyógyászat)
2008. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úristen még csak 14 vagyok:( most nagyon bevagyok szarva.
2008. szept. 24. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ö..én 24 és nálam is ez van... de a vesémmel minden oké
2008. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószinübb tényleg a vese, de lehet szív panasz is, vagy akár a szem vérellátásával is lehet baj.
2008. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem parázztassatok be egy 14 éves gyereket! Ahelyett, hogy azt írnátok, hogy kincsem mond anyudnak, hogy menjetek el orvoshoz, kérjetek egy tök általános vérképet, esetleg említsétek meg miért.

Esetleg azt nem akarjátok szerencsétlennek ideírni, hogy hol vannak akcióban sír helyek?!?

Kicsi, biztos nincs nagy baj, lehet hogy csak suli kezdés, ősz, bolondos idő.

Azért ha kérsz egy vérképet , ártani nem fog ;o)

Nyugodj meg!

2008. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kiskorom óta szenvedek ettől csak akkor még nem sminkeltem magam és annyira nem látszódott.Egyébként nagyon nagyon köszönöm a válaszokat (főleg az uccsónak)mindenkinek persze nyugodtan írhattok még.:)
2008. szept. 30. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!