Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 évvel ezelőtti vérvételes...

2 évvel ezelőtti vérvételes leletemet nem találom, de most szükségem lenne rá? Honnan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éves az már régi. Szerintem csináltass újból egy vérvizsgálatot.
2016. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti beutalót kiállító vagy az eredményt két éve értékelő orvosnál, a rólad szóló dokumentációban feltehetően megvan.
2016. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal már nem sokra mész, ha most kell valamiért, akkor újat kell csináltatni.
2016. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvos küldött el, akkor nála a számítógépben megvan az összes leleted.
2016. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nőgyógyász küldött el akkor, de nem mentem vele vissza.

Most az az orvos már nem rendel egy újhoz kezdtem el járni. El is küldött megint vérvételre és most vissza is fogok menni a lelettel. Csak "bizonyítéknak" kellene, mert nem hiszik el amit mondok, hogy milyen értékek voltak a leleten. Én azokat az eredményeket interneten kiírtam és próbáltam rá keresni úgy hogy valamilyen formában meg lenne, csak az nem hivatalos. (Egy kicsit bonyolult. Amikor megkaptam az eredményt vissza akartam menni, csak szabin volt a doki utána meg nem volt időpont, majd én dolgoztam úgy mint állat, hogy se türelmem se időm nem volt vissza menni. Viszont most munkahelyet változtattam így most van idő magamra. Röviden ennyi. )

2016. ápr. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!