Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Homeopátiás gyógyszerre...

Homeopátiás gyógyszerre alkoholt inni? Ajánlatos?

Figyelt kérdés
Van valamilyen mellékhatása vagy valami? Kicsit félek rá inni,mert ugye általában gyógyszerekre (mondjuk ez nem is olyan erős gyógyszer) nem ajánlatos alkoholt fogyasztani

2016. ápr. 28. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

De mivel azokban a sz**okban nincs semmi, akármennyit bevehetsz, csak a vércukrod megy fel tőle.

VAjon mit keres ez a Programozás topicban?

2016. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen elnézést,véletlenül tettem oda! Telefonról nem megy annyira az oldal használata
2016. ápr. 28. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

homeopátiás gyógyszer???

csak nekem ellentmondás?

2016. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt iszol rájuk amit akarsz, nincs bennük semmi cukron kívül. A homeopátia az egyik legnagyobb átverés, csak az átlagember butaságát bizonyítja hogy még nem verték ki vasvillával az összes mocskos kuruzslót aki csinálja.
2016. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez mindenki számára változó,nem mindenkinek ugyan az a véleménye,és nem mindenkinek válik be annyira.Viszont nem is tudom miért mondom,mert ez sok más dologban is így van,minden ember különböző,másképp reagálunk a dolgokra.Nekem bevállt és nem egy "súlyosabb" betegségemből segített kigyógyulni.
2016. ápr. 29. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Azokból amúgy is kigyógyultál volna. Objektíven értéktelen és haszontalan kuruzslás az egész.
2016. ápr. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én inkább hiszek a gyógynövényekben, mint a százmilliószorosra higított emlékező vízben, cukorbogyókra csöpögtetve.
2016. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Pontozzatok csak le, hülyőkéim, attól még nem lesz hatásosabb a babonátok...
2016. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!