Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélgyulladás? Van egy...

Vakbélgyulladás? Van egy kellemetlen érzés a testem jobb oldalán, eloször az ágyékom fölött egy kicsivel éreztem valamit, olyasmit mintha megemeltem volna magam (nem csináltam semmit).

Figyelt kérdés

Azóta fel "költözött a medencém és a bordáim közé, van hogy azonban a medence csontom mellett érzem direkt, nem kimondottan fájdalom, inkább kellemetlen érzés olyan mintha valami húzódás vagy görcs lenne.


Az étvágyammal nincs gond,láz hoemelkedés nincs,a széklettel se (olvastam hogy hasmenés vagy székrekedés, annyi hogy kicsit gyorsabb az anyagcserém, de nem hasmenés) a közérzetemmel sincs baj, mondhatni jól érzem magam (a sok rosszat leszámítva amit olvastam a vakbélgyulladásról, okoz némi kellemetlenséget).


Orvoshoz még nem mentem,mert tartok attól hogy meg akarnának muteni vagy így vagy úgy,plusz egy kis városban vagyok ahol a legközelebbi valamire való ellátás 20 km-re van.


A hasamat többnyire akárhol nyomom nem érzek semmit esetleg a sok nyomkodás okozta fájdalmat,volt hogy fájt egy kicsit de megnyomtam 2x és elmúlt.Be vettem egy Nospát semmi nem változott,kb 26-7 órája érzem,azóta nem hinném hogy változott,erosebb lenne.Van hogy teljesen abba marad nem érzek semmit,hanem mintha "átvándorolna" esetleg a hátamra,vagy vissza az ágyékom mellé,vagy a medencém mellé pont (vakbél környéke pont).


A hasamban,meg néha úgy érzem mintha lenne egy kis gyomorrontásom de nem folytonos

Mi lehet? Lehet vakbél,esetleg valami idookozta reuma?

A választ elore is köszönöm.



2016. ápr. 30. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évig volt begyulladva a vakbelem,mire kivették.

Perforálódott már.Bármikor aktiv lett a 2 év alatt,akkor a gyomrom kegyetlenül fájt és az orvosok mindig azt hitték gyomorrontásom van.Legutolsó alkalommal hánytam és hőemelkedésem is lett.

Ha felemeled a jobb lábad és fáj,akkor az bizony utalhat arra.

2016. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam,emeltem,de semmit nem érzek.
2016. ápr. 30. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyeld,de ne hanyagold el,ahogy nekem tették.

Utána már az életemet mentették,ronda vágással

a hasam közepén...

2016. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 éves vakbélgyulladás nincsen. Eleve egy gyulladás nem tart 2 évig maximum autoimmun betegségben. Egy vakbélgyulladás 3-4 nap alatt perforálódik. A fájdalom nem enyhül és nem vándorol össze-vissza.

Az pedig egy vicc, hogy nem mész orvoshoz, mert félsz hogy megműtenek. Akkor halj meg. Egészségedre.

2016. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy retardált vagy.Már elnézést,de az vagy,értelmesen nem szóltál hozzá,okoskodtál egy sort belém kötöttél,ez elottem szólóba kötöttél,ellentmondást véltél felfedezni a kérdésemben ahelyett,hogy azt mondanád hogy nem nem lehet az akkor,vagy igen van rá esély,de kötekedsz.Az ilyen nem is tudom,minek szól hozzá.
2016. ápr. 30. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig leírtam, csak értelmezni kéne: a vakbélgyulladás nem vándorol összevissza és nem változik a fájdalom erőssége, hanem folyamatosan fokozódik. Az elsőbe pedig azért kötöttem bele mert olyan dolgot írt le, amivel a világon még egy sebész sem találkozott, ergo hazudik vagy nem tudja mit ír.

És szerintem az aki inkább meghal, semhogy orvoshoz menjen mikor egy olyan betegségre van gyanúja amiről köztudott, hogy bele szokás halni kezelés nélkül, nah, az a retardált.

2016. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt írtad,hogy nem vándorol és nem változik,nálam ez áll fent,akkor miért lenne gyanú? Ha így elmegyek egy orvoshoz szombaton ugye csak a sürgosségi játszik,szépen haza küldenek mert van egy kellemetlen érzésem,vagy legyen enyhe fájdalom.Mint írtam,nem fáj ha nyomkodom se.Ilyen tünettel szépen hazaküldenek egy kis fájdalomcsillapítóval.Nem attól félek hogy megmütenek,voltam már mütve és félre is diagnosztizáltak (3x mütöttek meg e-miatt) így van némi kellemetlen tapasztalatom,és azt írtam hogy nem szeretném hogy megmütsenek ha kell ha nem (sürgosségin,ha rosszul fogod ki akkor is kiveszik a vakbeled ha netán nincs semmi).
2016. ápr. 30. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

De van 2 évig vakbélgyulladás,igen van.

Begyullad,lejegelik,majd lehet pár hónap múlva

újra aktiválódik.Ne legyél túl okos,főképp ahhoz,amin

át sem estél.Azt mondta nekem az orvos,hogy ilyen vakbelet

még nem látott.Teljesen össze volt sülve.A két év alatt....De ha te okosabb vagy,mint a dokik,hát hajrá

2016. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!