Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok valami házi gyógymódo...

Tudnátok valami házi gyógymódot, jó tanácsokat?

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült megfáznom, köhögök is és holnaptól kezdődik az érettségi. Sürgősen kellene valami amivel valamennyire elmúlna gyorsabban.

2016. máj. 1. 12:20
 1/2 anonim válasza:

Szia :) remélem túlélted a magyart. Én ilyenkor inhalálni szoktam, egy lavórba meleg vizet tegyél, teríts a fejedre egy törölközőt és így hajolj a víz fölé, lélegezz mélyeket (10-15 percig). Ha tudsz, tegyél bele tengeri sót, úgy hatásosabb. Közvetlenül lefekvés előtt csináld, ha lehet, mert ha áthevült arccal járkálsz utána, csak rosszabb lesz a megfázás.

Gondolom, a tea nem újdonság, gyógyszerek közül pedig a neocitrant ajánlom, csak abban nyugtató is van, szóval azt is inkább este.

Remélem, tudtam segíteni és hamar meggyógyulsz. Sok sikert a továbbiakban :)

2016. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Már szerencsére jobban lettem, vettem Aspirin Plus C-t meg köhögésre szirupot. Házi neocitrant csináltam, mézes teák stb. Köszönöm szépen! :)
2016. máj. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!