Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha a barátnőm...

Normális, ha a barátnőm sokáig tartózkodik egy idegen vécén?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel vonattal utaztunk Nyíregyházáról Budapestre. útközben mondta, hogy elmegy vécére. Ami furcsa volt, hogy közel 20 percig bet volt a wc-helyiségbe, figyeltem, világított a lámpa. Amikor végre előjött rákérdeztem, de nem árult el semmit. Csak furcsa volt..morci volt...Lehet, hogy kakilt?
2016. máj. 4. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem szipuzott egy kis higitot, mert úgy érezte meg mindig túl barazdalt az agya a tiedhez képest.
2016. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet szorult a kismackó. De nekem miért kösse az orrodra.
2016. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Senki sem szeret beszélni arról hogy mit tevékenykedik a mellékhelységben. :D

Valami gondja lehetett menet közben, hasmenés, szorulás akármi...


De lehet hogy úgy járt mint én a legutóbb. Annyira lefoglal a telefon szarás közben, hogy egy kis idő után elzsibbad a lábam majd nem tudok felkelni onnan.

2016. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ha igen? Emberből van, ha menni kell menni kell, jobb mint bélcsavarodást kapni. Idegen helyen főleg lassan indul meg a dolog. Amúgy nem szokták szeretni az emberek ha erről kérdezik. Ha akarja magától elmondja, ha olyan a kapcsolatotok vagy akarja.

Lehet körbepakolta az ülőkét papírral, az idő azért :D Lehet sminket igazított a tükörben vagy megjött neki és olyankor is több idő megy el. Én pl jártam már úgy hogy becsípte a bugyimat a cipzár, hát volt jópár perc mire kiszabadítottam.

2016. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!