Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha az asztrális tested nem...

Ha az asztrális tested nem tartózkodik az anyagi testedben (pl álmodsz), akkor egy idegen asztrális test beleköltözhet-e a te anyagi testedbe?

Figyelt kérdés
pl gomdolok itt az alvajárókra ;)
2011. szept. 27. 09:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem ,dehogy. Mig álmodban sétálsz a virágos mezőn,

a tested nem egy üres hulla, az éter-test biztosítja, hogy a virágos mezőről rendben hazatérj vekkercsengésre

2011. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az alvajárásnak nem sok köze van az asztrál élményekhez.
2011. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.
2011. szept. 27. 10:10
 4/20 A kérdező kommentje:
Első: köszi :)
2011. szept. 27. 10:11
 5/20 anonim ***** válasza:
Második voltam. Tudtommal ha átlépünk az asztrális testünkbe, a fizikai testünk nem mozog, én akaratomon kívül nem egyszer átlépek (ha az ember tiltakozik, elég kellemetlen érzés)tehát a test mozdulatlan ezért nem tud alva járni. Na de a lényeg, én sem hiszem, hogy más asztrál teste bele tudna költözni, elég nagy bonyodalmak lennének ebből. Bár elég fura érzés, mint írtam velem akaratom ellenére történik és sokszor voltam úgy, hogy az álmodás kellős közepén jöttem rá, hogy "otthon hagytam a testem" és akkor görcsösen próbáltam visszatérni, mert attól féltem, hogy valami történik vele.
2011. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Alvás közben, az álom előtt alvásparalízis megy végbe, akkor úgymond kikapcsolnak a testedben az idegek, az idegrendszered "elalszik". Ha valaki alvajáró, akkor vagy pillanatnyi helyzet miatt, vagy betegség miatt nem tudott rendesen "elaludni" az idegrendszer, ezért végbemennek a mozgások, amikről az ember mégcsak nem is tud. Az asztráltested NEM minden álmodás során lép ki a fizikai testedből. A helyére pedig NEM léphet be valami/valaki más. Ha meg akarja a tested szállni valami, akkor annak tökmindegy, hogy bent vagy-e, vagy sem. Az asztráltested nem egy ember, és a fizikai a ruhája... Az asztráltested lényegében nyers, a térben kihelyezett tudatosság. A fizikai testedet nem tölti ki vagy hasonló, így nem tud valami a helyhiány miatt beférkőzni a testedbe.
2011. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Alvajárás -> Asztráltest stb stb hahahahahahaha szép. :D:D
2011. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Előző: gondolom neked üres a fejed, hiányzik a harmadik szemed :)))


A többieknek köszi.

2011. szept. 27. 14:05
 9/20 anonim ***** válasza:
3%

Igen hiányoznak belőlem a téveszmék, ne haragudj.

Ha üres fejem van és még is tudok racionálisan gondolkozni akkor te tényleg elb*szott lehetsz. :)

2011. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Racionálisan írd le mi volt az ősrobbanás előtt, ha olyan (f)okos vagy :))
2011. szept. 27. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!