Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyesek hogyan tudnak olyan...

Egyesek hogyan tudnak olyan halkan tüsszenteni, mint egy kiscica?

Figyelt kérdés

Én mindig is hangosan tüsszentettem. Egyszerűen nem tudok halkan. Ennek van valami technikája vagy mi?

Emlékszek, hogy még régebben, általános iskolába az egyik tanár be akart írni, mert hogy direkt hangosan tüsszentek. Hiába mondtam, hogy én nem tudom szabályozni a tüsszentésem hangerejét, nem hitte el.

Hogyan tudnak az emberek halkan tüsszenteni? Komolyan érdekelne. :D



2016. máj. 5. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, olyan iszonyú nyomás van a fejemben, hogy teljesen megrázkódom, le kell ülnöm tüsszentéshez, megfognom valamit, kitámasztani homlokom, hogy ne fejeljek le semmit.
2016. máj. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cinurka válasza:
100%
Jujj kifolyt a könnyem..:-D bocsi nem tudok tanacsot adni de ez a kerdes ...hallod nem birom abbahagyni a nevetest..nagyon megerintett hirtelen :-D
2016. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!