Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki szedett már Milurit...

Valaki szedett már Milurit 300mg tabletát magas hugysav szint miatt? Mennyire volt jó?

Figyelt kérdés

Férjemnek magas a hugysav szintje 465 :-(

Kèrlek segítsetek nagyon agggodom a fèrjem miatt(csak 32 èves)


2016. máj. 8. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy szomszédom szedi, és azt mondja semmi baja tőle. Nekem is kiírták, mert magas volt a húgysav szintem, de én diétával helyrehoztam, így nem szedem. Ajánlanám a diétát a férjednek. Körülbelül 3-4 hónap alatt beállhat a megfelelő szintre. A húsból kevesebbet kell enni, de nem szabad mellőzni az étrendből. A húsleves tilos, és a konzerv halak, máj, ikra, belsőségek is. Sok folyadékot igyon a férjed, és csináljon csalántea kúrákat szünetekkel.
2016. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a diétát ajánlom. Nekem amikor 450 körül volt, akkor az segített. Ekkor még gyógyszerre sem volt szükségem. Most 700 fölött van. Diétáznom kell + milurit 300 mg.

Sok sikert a férjednek!

20L

2016. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!