Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem (lehet...

Erős Krisztina kérdése:

Lenne egy kérdésem (lehet hülyén fog hangzani) Van már két gyerkőcöm, és most tervezzük a 3. -at! Nos novembertől elkezdtem fogyózni, és idáig lement 9,5 kg!?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy a 3.szülés után mennyire lesz gyors a fogyás,mennyi idő alatt nyerhetem vissza a mostani alakom,Bár tudom hogy elég fura kérdés,csak rengeteg munkám,és időm van benne a -9,5 kg-ba!De 3.gyerkőcöt mindenképp akarunk! :-)És tudom nem ez a fontos!Csak szeretném tudni,hogy a 2.fogyókúrás időszak lassabb-e???

2016. máj. 9. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy terhes leszel a 3-dik babával a terhesség alatt sem kell elhíznod. Sokan ott rontják el, hogy terhesség alatt zabálnak ész nélkül, mondván, hogy "kettő helyett eszem" Ha terhességed alatt is megfelelő mennyiségű, minőségű, egészséges ételeket eszel, nem hagyod el magad, hanem sportolsz (igen, nyugodtan lehet sportolni, mint pl: bicikli, hatalmas séták, tánc stb) akkor szülés után ha marad is pár kiló + az hamar lemegy.
2016. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Mondjuk szobabbiciklizni is lehet? :-D Igen igazad van sokan így gondolkodnak!
2016. máj. 10. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze lehet szoba biciklizni is. Ha mozogsz akkor nem puhulsz el, és lesz erőd, kitartásod a szüléshez is.
2016. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!